Rüyada Kuduz Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek şerre yorulur ve kuduz köpek görmek daha kötüye işaret edilir. Çevrenizden gelecek kötü haberlerin ve hakkınızda yapılacak dedikoduların habercisidir. Tehlikeli bir düşman olarak da yorumlanan kuduz köpek, eğer kişiyi rüyasında rahatsız ediyorsa o kişi düşmanları tarafından ve kötü niyetli insanlar tarafından rahatsız edilecek demektir. Kuduz köpeğin ısırması ise zararın çok yakında olduğunu işaret eder. Kuduz köpeğin kişiyi sürekli olarak rahatsız etmesi rüyada ve gerçekte kişiyi rahatsız eder, bu rüya ile uyanan kişinin de o günü kötü geçer.

Kuduz köpeğin saldırısından ya da onu kovalamasından kaçan kişi düşmanlarının yaptığı planlardan en iyi şekilde kurtulacak demektir.

Emziren ya da yavru köpek dışında farklı hallerde görülen bu tarz rüyalar kötülüğün işareti olarak yorumlanır ancak bu alanda daha uzman ve daha profesyonel kişiler rüyanın durumuna göre ve gidişatına göre çok daha detaylı yorumlar yapabilmektedir. Rüya tabirleri çok eski dönemlerde özellikle padişahların ülke geleceği ve savaşlar için kullandığı bir yöntemdir. Rüya tabirleri konusunda uzman olan kişi padişahın rüya için yattığı geceyi yorumlar ve durumu net bir şekilde belirtirdi. Günümüzde rüya tabiri çok fazla önemsenmiyor çünkü piyasada bu işi insanları dolandırmak için yapan birçok kötü niyetli isim var, bu yüzden rüya tabirleri konusunda seçim yaparken biraz daha özenli davranmamız gerekiyor.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz


+ 8 = dokuz

  • durasan yörük
    03 Şubat 2014 - 12:58

    Rüyamda salyası akan Bi köpek gördüm bana saldırmadan ben ordan uzaklaştım.ileride 2 köpek benim üzerime gelirken Bi başka köpek geldi ve onlarla döğüşmeye başladı o anda uyandım…bu rüya neye cıkar